توسعه روابط تجاری بین المللی
ایجاد واحدهای صنعتی در بالا بردن تولید داخلی
استفاده و انتقال تكنولوژی های نوین به صنعت كشور

شركت دزلی صنعت در زمینه های زیر فعالیت می كند :

مشاوره : فینانس كردن پروژه ها

بازرگانی : نمایندگی های فروش

شركت دزلی صنعت پیشرو :
تولیدی و صنعتی : ایجاد واحد تولیدی تایر اتومبیل سواری
شركت رازنوش فسا :
تولیدی و صنعتی : ایجاد واحد تولیدی آبمیوه و كنسانتره

  شركت ناورود:
شركت دزلی صنعت هم اكنون پروژه های مركاپتان زدایی و انتقال تكنولوژی انستیتیوهای بین المللی را به صورت مشترك با شركت ناورود در دست اجرا دارد.
  شركت سیمان فراز فیروز كوه:
شركت دزلی صنعت به عنوان عامل فروش سیمان شركت سیمان فراز فیروزكوه به شمار می رود.
  شركت پیشرانه:
قرارداد همكاری شركت های دزلی صنعت و پیشرانه از تاریخ 1387/08/02 در جهت توسعه بازار شركت پیشرانه به امضا رسیده است.

 

شركت دزلی صنعت (سهامی خاص)
شركت دزلی صنعت در تاریخ 1385/8/14 تحت شماره 282285 با سرمایه 1000000000ریال به ثبت رسیده است.ایجاد كارخانجات صنعتی، پیمانكاری و اجرای پروژه هی صنعتی اعم از عمرانی، مدیریت پیمان، تامین مصالح و مواد جهت پروژه های صنعتی و غیر صنعتی، دولتی و خصوصی، شركت در مناقصات، مشاركت با شركتها، صادرات و واردات كلیه كالاهای مجاز بازرگانی از جمله موضوعات این شركت می باشد.

شركت دزلی صنعت پیشرو (سهامی خاص)

شركت دزلی صنعت پیشرو (سهامی خاص) در تاریخ 1387/06/30 تحت شماره 332206 با موضوع ایجاد واحد های تولید انواع لاستیك و تایر، كلیه فعالیت های مجاز بازرگانی از جمله شركت در مناقصات و مزایده ها، واردات و صادرات، اخذ و اعطای نمایندگی های داخلی و خارجی به ثبت رسیده است.
در راستای تولید تایر در شهرستان فسا شركت مبادرت به اخذ جواز تاسیس از سازمان صنایع استان فارس به شماره 108/01/40442 مورخ 1387/09/23 نموده است و طرح جهت استفاده از تسهیلات ارزی به میزان 120 میلیون یورو و تسهیلات ریالی به میزان 230 میلیارد ریال به سومین جلسه كمیسیون آمایش ارسال و در تاریخ 1387/10/08 تسهیلات فوق به تصویب رسید. با توجه به افزایش ظرفیت 2 برابری تولید، این شركت موفق به اخذ جواز افزایش ظرفیت تایر 50000 تن تولید انواع تایر سواری از سازمان صنایع معادن استان فارس به شماره 10/3/35595 گردید. به منظور اجرای طرح شركت موفق به تامین 60 هكتار زمین به عنوان محل اجرای طرح گردیده و هم اكنون مراحل نهایی اخذ تسهیلات در بانك صنعت و معدن در جریان است. هم چنین به منظور تامین ماشین آلات و تكنولوژی مذاكرات جدی با شركت VMI هلند كه از بزرگترین و بهترین سازندگان ماشین آلات تایر در جهان به شمار می رود، ادامه دارد.

شركت راز نوش فسا

شركت رازنوش فسا در تاریخ 1387/09/05 تحت شماره 334831 با موضوع تولید و فرآوری و بسته بندی و پخش و فروش انواع آبمیوه، تولید كنسانتره انواع میوه، واردات و صادرات كلیه كالاهای مجاز بازرگانی بطور اعم، اخذ و اعطا نمایندگی های داخلی و خارجی، خرید و فروش كلیه كالا های مجاز بازرگانی، ترخیص كالا از گمركات كشور، اخذ وام و اعتبار و تسهیلات از بانك ها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی، شركت در مناقصات و مزایده ها، برپایی نمایشگاه های مربوطه و ایجاد فروشگاه به ثبت رسیده است.

 
 
 

صفحه اصلی  |  درباره ما  |  اعضاء هیئت مدیره  | نمایندگی ها  |  تماس با ما | انگلیسی